Informacje o miejscach garażowych

Informacja o miejscach garażowych

W celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi klienta w związku z dokonywanymi w naszej Kancelarii czynnościami notarialnymi, oferujemy Państwu możliwość skorzystania z bezpłatnych miejsc parkingowych w garażu wielostanowiskowym znajdującym się na kondygnacji podziemnej budynku, w którym mieści się siedziba Kancelarii.

Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy cztery stanowiska postojowe oznaczone nr 1 (jeden), 2 (dwa), 5 (pięć) oraz 6 (sześć), które znajdują się po lewej stroni hali garażowej.

Osoby pragnące skorzystać z możliwości zaparkowania samochodu w garażu podziemnym prosimy przed planowanym przyjazdem do Kancelarii (ok. 15 min) – o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia czy i które stanowiska są wolne.

Po przybyciu pod budynek prosimy o zatrzymanie samochodu bezpośrednio pod bramą garażową i telefoniczne powiadomienie Kancelarii o zamiarze wjazdu do hali garażowej (nr telefonów: 22 750 12 12 lub 22 737 09 16).

Po zaparkowaniu samochodu prosimy kierować się do szybu klatki schodowej znajdującej się bezpośrednio przy stanowiskach postojowych (przy drzwiach klatki schodowej znajduje się informacja dotycząca Kancelarii). W celu dostępu do klatki schodowej i windy należy połączyć się z Kancelarią za pośrednictwem domofonu (nr domofonu 105); lokal kancelarii znajduje się na drugim piętrze.

Pobierz tą informację w postaci pliku pdf