Julia Fersten

Julia Fersten - notariusz

Julia Fersten – notariusz od 2009 roku, partner w Kancelarii Notarialnej Jarosław Pluta – Notariusz Julia Fersten – Notariusz Spółka Partnerska z siedzibą w Piasecznie.

W 2003 roku ukończyła studia dzienne na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Równolegle uczestniczyła w dwuletnim kursie dyplomowym w zakresie prawa angielskiego i prawa UE – „The British Law Centre Diploma Course”, organizowanym przez Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego (tzw. British Law Centre, BLC) na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, będące wspólną placówką dydaktyczną Uniwersytetu Warszawskiego, brytyjskiej fundacji edukacyjnej Juris Angliae Scientia Ltd i Uniwersytetu Cambridge. Dyplom ukończenia powyższego kursu otrzymała również w 2003 roku. Zajęcia pozwoliły jej na biegłe opanowanie języka angielskiego.

W 2006 roku, po odbyciu aplikacji notarialnej, zdała egzamin notarialny. W latach 2006-2009 pracowała jako asesor notarialny w kancelarii notariusza Jarosława Pluty. W 2009 roku decyzją Ministra Sprawiedliwości została powołana na notariusza i od tego czasu wspólnie z Jarosławem Plutą prowadzi Kancelarię Notarialną Jarosław Pluta – Notariusza Julia Fersten – Notariusz Spółka partnerska z siedzibą w Piasecznie.

Do ulubionych obszarów prawa Julii Fersten należą: prawo handlowe, prawo spadkowe i zobowiązania.

Pobierz wizytówkę (V-Card)