Informacja o miejscach garażowych

Informacja o miejscach garażowych

W celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi klienta w związku z dokonywanymi w naszej Kancelarii czynnościami notarialnymi, oferujemy Państwu możliwość skorzystania z bezpłatnych miejsc parkingowych w garażu wielostanowiskowym znajdującym się na kondygnacji podziemnej budynku, w którym mieści się siedziba Kancelarii.

Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy cztery stanowiska postojowe oznaczone numerami 1 (jeden), 2 (dwa), 5 (pięć) oraz 6 (sześć), które znajdują się po lewej stronie hali garażowej. Po przybyciu pod budynek prosimy o zatrzymanie samochodu bezpośrednio przed bramą garażową i telefoniczne powiadomienie Kancelarii o zamiarze wjazdu do garażu (nr telefonów: 22 750 12 12 lub 22 737 09 16).
Po zaparkowaniu samochodu prosimy kierować się do najbliższych drzwi klatki schodowej (przy drzwiach klatki schodowej znajduje się informacja dotycząca Kancelarii). W celu dostępu do klatki schodowej i windy należy połączyć się z Kancelarią za pośrednictwem domofonu (nr domofonu 105); lokal Kancelarii znajduje się na drugim piętrze.

Pobierz tę informację w postaci pliku pdf

Godziny pracy kancelarii

Godziny pracy kancelarii