O Kancelarii

O kancelarii – Jarosław Pluta

Powstanie kancelarii

Notariusz Jarosław Pluta rozpoczął swoją działalność w Piasecznie w 1997 roku.

Od początku istnienia Kancelaria z najwyższą starannością dba o należyte zabezpieczenie praw i interesów swoich Klientów.
Wykształcenie i doświadczenie pracowników Kancelarii pozwala liczyć jej Klientom na wyczerpujące wyjaśnienia dotyczące wykonywanych przez nich czynności.

Kancelaria znajduje się w centrum Piaseczna, w nowoczesnym budynku wyposażonym w windę oraz podziemne miejsca parkingowe. Wszystkie sale konferencyjne Kancelarii są klimatyzowane oraz wyposażone w sprzęt komputerowy i audiowizualny.

notariusz Jarosław Pluta

notariusz Piaseczno

notariusz Jarosław Pluta Piaseczno

Zespół kancelarii

Zespół kancelarii tworzą: notariusz, zastępca notarialny, aplikanci notarialni, prawnicy, pracownicy biurowi.

Posiadana wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz stale podnoszone kwalifikacje zawodowe pozwalają nam należycie chronić Państwa prawa i interesy.

Podstawowym założeniem naszej pracy jest wizja notariusza jako osoby zaufania publicznego i „sędziego braku sporu”, który stosunki prawne między klientami reguluje w sposób minimalizujący możliwość wystąpienia na ich tle ewentualnych sporów sądowych.


Klienci kancelarii

Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie, proponować mu optymalne rozwiązania zapewniające pełną realizację jego woli, wskazując jednocześnie na skutki prawne podejmowanych przez niego decyzji.
W naszej pracy korzystamy z aktualizowanych baz aktów prawnych wraz z orzecznictwem, opieramy się na najnowszych technologiach oraz dostosowujemy się do potrzeb nowoczesnego klienta.

Dzięki temu możemy zaproponować Państwu: profesjonalną i sprawną obsługę, szybki kontakt przy użyciu wszelkich form komunikacji, dogodne terminy, komfortowe warunki (klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w urządzenia audiowizualne, miejsca parkingowe w garażu podziemnym), możliwość korzystania ze sprzętu komputerowego i audiowizualnego, organizację dzieciom czasu w trakcie czynności notarialnych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów międzynarodowych, udzielamy wyczerpujących informacji w języku angielskim.

Do grona naszych stałych klientów należą między innymi: klienci indywidualni, jednostki samorządu terytorialnego, jednostki administracji rządowej, przedsiębiorcy, deweloperzy, spółdzielnie, spółki prawa handlowego (w tym spółki giełdowe), spółki osobowe, banki, wspólnoty mieszkaniowe.


Dojazd

Kancelaria ma swoją siedzibę w Piasecznie przy ulicy Jana Pawła II nr 9 (lokal 5). W budynku znajduje się garaż podziemny, w którym przygotowane zostały bezpłatne  miejsca parkingowe dla klientów kancelarii. Osoby pragnące skorzystać z możliwości zaparkowania samochodu w garażu podziemnym prosimy o zapoznanie się z informacją o miejscach parkingowych.

Dodatkowo przy budynku zlokalizowany jest ogólnodostępny parking.

Godziny pracy kancelarii

Godziny pracy kancelarii